Piękno w pięciu aktach. Sesja sensualna buduarowa Kęty

Sesja sensualna Kęty

Sesje kobiece, niezależnie od rodzaju: buduarowe, romantyczne, sensualne czy glamour to zdecydowanie moja ulubiona dziedzina fotografii.
Uwielbiam jak poważne na co dzień szefowe, opiekuńcze mamy czy stateczne żony, przed moim obiektywem zamieniają się w pewne siebie i swoich atutów piękne kobiety.

I tak było również tym razem…

Z Asią- moją dzisiejszą muzą znamy się jeszcze ze szkoły podstawowej. Jak dla mnie od tego czasu nic się nie zmieniła;)
Ale wiadomo -dom, praca, dzieci, obowiązki…
W tym natłoku spraw czasem trudno pomyśleć o sobie. Ale kiedy dostaje się w prezencie od męża bon na kobiecą sesję zdjęciową- to grzechem byłoby nie skorzystać;)

W przypadku Asi postawiłyśmy na naturalność i subtelną zmysłowość. Ale w trakcie naszego spotkania okazało się, że to kobieta o wielu twarzach. Pięć stylizacji, w wykonaniu Joanny-każda obłędna;)

Sami zobaczcie…

Makijaż- Ania Kursa

 

Agnieszka Stawowczyk Fotografia© 2021

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"Zadanie realizowane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania "Dolina Soły"Operacja pt. "Utworzenie firmy oferującej usługi fotograficzne Agnieszka Stawowczyk fotografia" mająca na celu podjęcie działalności gospodarczej w zakresie usług fotograficznych poprzez zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia oraz utworzenie miejsca pracy do momentu złożenia wniosku o płatność II transzy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.